Új hozzászólás Aktív témák

  • Popalcsek

    tag

    válasz fenergie84 #235 üzenetére

    :) "önjelölt pilóta"? Midegyikünk az, nem hiszem, hogy valaki is hivatásos lenne...
    Én szándékosan, ebből kifolyólag nem veszek fel soha gunnert, mert az iszonyat összehangolt munkát igényel, és mikorofonos kapcsolatot, az meg nem van :D
    Inkább "switching to manual fire" aztán úgy küldöm az ívet. Nem akarom a gyereksírást hallgatni, hogy jaaaaaj te balfasz miért nem csinálad ezt vagy azt, meg mér mentél bele az erdőbe, stb, amikor a sráckarika 2 rohadt kört nem bírna megtenni a mező felett.
    Persze csapatszállítóval más a helyzet, ott nuku zűrös manőver, aki meg a csúzliknál ül az szórjon amit tud :D
    Ha vehicle csatin beszélsz, akkor elvileg a posztod szerint írja ki, hogy ki mit mond / ír.
    Saját gépen hosztolom a gamét, egy-két havernak, és warfare multikat nyomunk néha AI ellen. Persze tudom hogy ez nem az igazi, de annak idején BF2-ben meguntam a nyilvános szervereken szaladgáló 16éves "minirambo"-kat akik lelövik egymást mert éppen nem neki sikerült beülni a retkes repcsibe :D

Új hozzászólás Aktív témák