Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz Jano_023 #106674 üzenetére

    Okés! Majd ha tuti lesz és minden pacek, akkor dobok róla. Már közel állok hozzá! :R

    Btw kurva jó ez az LG monitor... Nyilván nem annyira tökéletesen rece mentesek a karakterek, mint a retina display-en, de kurva jó! Éles, ugyanolyan gyönyörű szép színei vannak, mint a beépített kijlezőnek, nem fárasztja a szemem, pedig hajnali 3-ig néztem, szóval egyszóval fasza. De tényleg a színei fogtak meg nagyon, egy az egybe ugyanolyan jó színei vannak, mint a retina-nak, ebben nincs különbség köztük. Annyi, hogy nem annyira simák a betűk, de az szerintem a felbontás miatt van, 5K2K-n biztos királyság lenne az is, csak az már nagyon kicsi lenne, ennek a QHD-nak meg a betűmérete is pont tökéletes kb 60 cm-ről nézve.
    Amúgy meg azt nézem most itt a hsz írása közben, hogy a Safari-ban mintha jobbak, szebbek lennének a betűk is, lehet a Chrome másképp rajzolja ki, mert a Finder betűk látszatra simábbak, mint a betűk itt PH-n.
    Jah, és rendes HDMI kábellel tudja a 75 Hz-et is, illetve különbség van érezhető az USB-C képminősége és a HDMI képminősége között. USB-C-n amúgy csak 60 Hz-et tud.

    Keyboard és egér téma.
    Háát most van kölcsön egy MS BT egerem és egy ugyanolyan Satechi magyar-ba, mint Neked. A trackpad-ra vissza fogok térni, viszont a billentyűzet az fasza nagyon szintén.
    Szóval akinek van magyar kiosztásban Satechi eladó billenytűzete a szóljon vevő vagyok rá azonnal!! :D

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák