Új hozzászólás Aktív témák

  • monroe8609

    aktív tag

    válasz Chereiose #85092 üzenetére

    Tavaly decemberben vettem meg a használt 2017 air-t! Hordozhatóságban szerintem verhetetlen, elképesztő milyen kényelmes magammal vinni és kinyitni ahol épp kedvem van dolgozni rajta! Gépelek rajta szövegeket írok és szerkesztek, szóval nem 4k videót vágni vettem. Akkuja fantasztikus, pedig februárban volt 2 éves, a coconut battery 91%-ot ír. Ha rendesen nyúzom egésznap akkor sem kell töltenem, maximum késő este teszem fel tölteni de akkor egésznap rajta lógtam. A full HD filmek nagyon szépek rajta még ha pocsék is a kijelzője. Abszolút filmezésre is alkalmas. Egyetlen egy problémám van az pedig ha YouTube-on nézek rajta videókat...Na ott kijön a kijelző gyengesége, egyszerűen a 4K-s tartalmak is botrányosak, mert ugye safariban 1080p max....de az is gyengus ezen gépen.
    Úgy gondolom hogy 2 évig még kifog szolgálni, utána továbbadom és beújítok. Én 195 ezerért vettem innen apróról, megbízható eladótól. Ha szétnézel van jó pár 2017 es air, egészen jó áron 180-200 körül.Én újat ebből a szériából már nem vennék. Ez viszonylag elfogadható ár érte és még 2 évig bőven jó lesz és még maradna is zsetonod. Talán még 2 év múlva is fog érni 130-150 körül állapottól függően. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák