Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    Van egy címlistám, amit a cégem megszűnése okán lementettem, majd beimportáltam a MacBook Címjegyzékébe, ott szépen látszanak is a könyvben. A kérdésem, hogy hogy tudom ezt átteni az iPhone-omra? (Az iPhone-on ez a címjegyzék exchange fiókként hozzá volt adva, tehát a céges levelezővel szinkronizált, ám, amint lekapcsolják a céges szervert, bukom a kontakotkat.) ITunes-szal szinkronizáltam a Címjegyzéket, így a MacBook-ra kerültek a kontaktok, eddig jók vagyunk. Aztán leválasztottam az iPhone-on a céges exchange fiókot, így a kontaktok el is tűntek, ahogy az várható volt. A MacBook-on azonban megvan a kontaktlista, ahogy terveztem. Namost a kérdésem, hogy hogy tudom ezt át(vissza)varázsolni az iPhon-ra (most már praktikusan saját vagy iCloud címjegyzékként). Ha iTunes-szal szinkronizálom a kontaktokat, akkor az iPhone-ról szeretne átvenni kontaktokat (amik ugye nincsenek), ellenben a MacBook címjegyzékét nem akarja átvinni az iPhone-ra. Tud valaki megoldást a problémára? Valszeg én bénáztam vagy néztem el valamit, de elég bosszantó. :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák