Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castell

    aktív tag

    válasz mgy #48477 üzenetére

    Szia!

    Engem is foglalkoztat a kérdés, nálam MTK6577-es telónál a Viber egy kicsit halk, ezért muszáj megbabrálnom. Nem olyan egyszerű, de nem is annyira vészes (szerintem), találtam leírást is:

    "1.) Play Store: Mobileuncle Tools app letöltése és telepítése

    2.) - Mobileuncle Tools-ban nyisd meg az Engineer Mode-ot
    - Engineer Mode (MTK)
    - Audio
    - Normal mode

    FIR állítható 0-1-2-3-4-5; Mindegyik beállítást az alábbiak szerint paraméterezd:
    (Tehát a FIR 0, FIR 1, FIR 2 .... FIR 5 beállításoknál csináld végig ugyanazt.)

    Type: Sph - ez a hangszóró beállítása normál gsm használat esetén
    Type: Sip - ez a hangszóró beállítása szabványos Voip használat esetén.
    Type: Sid - ez a hangszóró beállítása egyéb internet alapú kommunikáció esetén.

    Tehát a beállítási lehetőségek közül (Sip, / Mic,-(mikrofon) / Sph, / Sid, / Media - (második hangszóró) azt válaszd amelyiket tuningolni szeretnéd! Internetes hang alapú kommunikáció esetén érdemes a Sip-et és a Sid-et is tuningolni.

    Általános érvényű javaslat:
    Level: 0-1-2-3-4-5-6; azaz hét lépésben tudod fokozni a hangszóró hangerejét. (Ez típustól függően lehet több és kevesebb is.)
    • A Level 0 értékét érdemes 0-ra állítani, azért, hogy szükség esetén tudd elnémítani a hangszórót.
    • A Level 6 értékét pedig a maximumra kell állítani. (Hogy mennyi a maximum azt a készüléked kijelzi a Value-nél)
    • A köztes értékek (Level 1,2,3,4,5) tetszésed szerint fokozatosan állítható."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák