Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz salieri. #14946 üzenetére

    A Mixeshop a haveromnak sem küldte az ingyen szilikon tokot. :( Az övét nem vámolták meg, ha érdekel miért és hogyan nem, akkor kérnék egy privit. :B A ZTE Blade I-hez képest a váltás a G3-ra kb olyan érzet volt bennem, mint amikor P4-ről váltottam C2Duo-ra. Bőven elég bármire a telefon. Azok akik a statisztikák és a SoC topik szerint gyengének titulálják a PowerVR SGX531 Ultrát, hát... tesztelték-e vajon gammákkal a cuccot, vagy a hardver speckói alapján állították össze a listát? Ajánlom minden kedves G3 tulajnak az EVERLAND nevű fantasy 3D játékot. Rezzenéstelenül, nagyon brutál grafikával simán fut!

    GorillaGlass II: mert ugye már a GGII van a G3-ban. Én amióta fPApi kollegától megvettem, fólia nélkül használom. Egy darab mikrokarc sincsen rajta és zsebben is hordom. Igaz a szilikontok rajta van folyamatosan, de az ugyebár nem a kijelzőt védi. ;) Arra készüljön fel az, aki fólia nélkül szeretné használni, hogy kegyetlenül gyűjti a tapizás után az ujjlenyomatokat. Egy kis böngészés vagy játék után igen mancsos tud lenni a GGII. :D

    microSD kártya: tegnap vettem bele egy 16GB-os Class6 microSDHC-t (írás ~10-11MBps, olvasás ~24-26MBps) a korábbi 2GB-os Class4-es microSD (nem HC, írás ~4-5Mbps, olvasás ~12-14MBps) helyett és sebességben bizony érzékelhető a javulás! :K

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák