Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    válasz hzx0 #111715 üzenetére

    Na annyi elorelepes van a dologban , hogy tobbszor is letesztelve, szabadteren mukodik minden normalisan, felkuszik 4g-re, megy rajta a hivas ilyenkor visszamegy 3g-re , a hivas vegeztevel pedig visszaall szepen 4-re.
    Tehat minden normalisan mukodik, ahogyan kell.Azonban amint bemegyek a lakasba, sem internet sem hanghivas.Teljesen meghal.Amint visszaviszem nyilt terre, vagy akar csak kirakom az ablakba, ismet jo minden.Hozzateszem nem valyog hazban lakom sem panelban, es soha masik telefonnal ilyen gondom nem volt.Igy a sim hibat /oreg , regi, vagott stb szerintem ki is lehet zarni/ Olyan mintha a telefonba levo radio, antenna nem venne a jelet normalisan amint picit is arnyekolva van.Valszeg ez akkor selejt, vagy nem tudom ennyire nem ertek hozza hogy a vevo antennat lehet-e tuningolni vagy erosebbre venni.Mar teljesen kiborit ez a telefon, mert ugye az az opcio hogy csak szabadterben hasznaljam nem tul kielegito :)

    Egyebkent aki probalt segiteni annak koszonom!

    Szerk :Kozben azt is kiprobaltam , hogy szabadteren eltakarom a telefont es igy is teljesen lehal, szoval biztosan az antenna resze szar, talan lehet valamit allitani , ha nem akkor ez sajnos selejt. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák