Új hozzászólás Aktív témák

  • kunasgabi

    tag

    válasz Brain75 #49476 üzenetére

    Asszonynak vettem Geekbuying-ról egy MPAI S720 telefont. Azt kell mondjam nagyon korrekt cucc. Kijelzője sima tft. Bár a betekintési szög felülről nem valami fényes,de egyébként teljesen rendben van. A felbontás is elegendő a képernyő méretéhez. Két aksit adnak hozzá ami papíron 2500mah de szerintem kamu. 1 napig simán bírja normál használattal(főleg mérges madarak,böngészés,telefonálás). A telefon egyébként meglepően gyors.A menüben lépkedés akadásmentes, a programok indítása, böngészőben ablaknyitás nagyítas pillanat alatt megtörténik. Egyedül a facebook alkalmazás lassította be nagyon,de ezt egy gyors törléssel orvosoltam. Antutu-ban 8487 pontot mértem, már ha ez számít valamit. A kamera olyan amilyen, nem kell tőle csodát várni. Gps-t még nem próbáltam. Kb 2hét használat után maximálisan meg vagyok (vagyunk) elégedve vele. Igaz kicsit HTC kicsit Lenovo (főleg a gombok szimbólumai) de összességében szép telefon. 97 dolcsiért simán megérte. Ja és ajándékba adták azt az átlátszó tokot ami a videón is szerepel.

Új hozzászólás Aktív témák