Új hozzászólás Aktív témák

  • fPApi

    őstag

    válasz tboy93 #45339 üzenetére

    "egy jótanács: Ilyen Prestigio/Samsung hulladékot ne vegyél, mert csak megutáltatja veled az "okostelefon" fogalmát. Ezek teljes mértékben használhatatlanok."

    Most vettem egy ilyen "hulladékot": samsung galaxy s4 mini dual sim. Eddigi tapasztalatom az, hogy VÉGRE:
    - simán berakom a SIM kártyákat és elindul, természetesen 100%-osan magyar nyelven, internet is megy (a vodafone is)
    - a (könnyen megtalált) megfelelő driver telepítése után összekötöm a PC-vel és LÁTJA, tudok rá másolni,
    - GPS-t bekapcsolom és hopp már megvannak a holdak, 3 betűs megy, mint "kisangyal", nem rak át másik utcára, nem ír valótlan sebességet, távolságot,
    - akku már most bírja kb. két napig (persze az én használatommal),
    - hívtak, és majd megsüketültem a hangerőtől (ellentétben a korábbi kínai mobilokkal),
    - napsütésben ránéztem és láttam, hogy mi van a képernyőn (ellentétben a korábbi kínai mobilokkal),
    - CWM, root persze gond nélkül,
    - egy csomó extra, ami olvasva hülyeségnek tűnt, kiderült, hogy egész jól meg könnyítik az életet (pl. lezárt képernyő feloldása arcfelismeréssel, vagy az, hogy szemkontaktus esetén nem megy aludni),
    - nálam a 540 x 960-as Super AMOLED lényegesen jobb, mint pl. az UMI X1s 720 x 1280-as képernyője,
    - folyamatosság, gyorsaság szempontjából sem marad el a négymagos UMI-tól, sőt ...,
    - és a legjobb, a mérete: 124.6 x 61,3 x 8,94, 107 gr.
    Most, 1.5 nap után csak ennyi jutott eszembe, és tudom, hogy jóval drágább, de a felhasználói élmény nagyságrendekkel jobb, így megéri, persze NEKEM! Ha ilyen egy "hulladék" és "használhatatlan" telefon, akkor én elfogadom. Persze tudom, hogy ezekben is van hibás, ami miatt ilyeneket mondanak, de azt ki kell cserélni és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák