Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz zolipapa66 #120650 üzenetére

    "akit hamisítanak (leagool) néven, azért az nem lehet rossz."

    hát, ezen jót nevettem. Van ilyen, hogy Leagool...

    A múltkor csak linkeltem ezt a telenoros Lead ötöst, mert nem dicsekszik az emberfia olyasmivel, hogy ilyen alja kategóriát megvegyen, de egy hónapja a tescoban 15.000Ft-ért adták és én vettem egyet. A koncepció az volt (meg most is az), hogy megvárom a Redmi 3 pro-t, amíg megjelenik (és amíg lesz róla párhetes felhasználói tapasztalat idehaza) de egyelőre úgy vagyok ezzel a telefonnal, hogy arra, amire én használom (0 játék) tulajdonképpen tökéletesen megfelel. Hogy mennyire bírja a strapát, azt nem tudom, de túl azon, hogy külsőre érdektelen nem lehet rá egyetlen szavam sem. Így még rendeltem is bele 2800-as akksit (mert a telenor 2000-sel szállította és üvegfóliát is mert megérdemli :)

    Egyet kivéve: tényleg lehetséges az, hogy ha repülő üzemmódba teszem, akkor nem lehet a wifit bekapcsolni? Mert nem lehet. Vagy én vagyok teljesen lámer, ami nem kizárt...

    A fényképezője persze olyan, amilyen...(1, 2.) de mégis jobb (ami persze nem nagy művészet...) mint amit az egyik gyerekemnek vettem (doogee x5 pro) -

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák