Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz vanni #34708 üzenetére

    Én értelek, de ez olyan program mint a biztositás, az is lehet csak 10 évente 1x kell, de nem tudod mikor. Ki a franc akarna állandóan lakásbiztositást, mikor 8 évig nem törik az ablak, nem áztat a szomszéd, stb. Milyen fasza lenne, ha tudnád azt is előre, megkötnéd, 3 napra, szomszéd eláztat, felveszed a pénzt, és már mondod is le e biztositást...

    Ha csak kimenő hivást akarsz felvenni, akkor rendben van, hogy elinditod, stb., de mi van akkor amikor jön be a hivás, te meg elkezdesz kapkodni, hogy húúúú, hol a greenify, callrec kiolvaszt, indulj már, indulj már, na végre, ok, felvétel indul, miért nem megy, ja bakker, még hivás előtt kell, na jó, elutasit, hátha újra hiv...
    Igy képzeled?

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

  • tonyqa23

    senior tag

    válasz vanni #34708 üzenetére

    A hibernált appok nem futnak a háttérben. De simán el tudod indítani a programtárból, mintha nem is lenne Greenify. Simán rákattintasz a Facebookra és elindul, nem kell belépni a Greenify-ba. Azt az egyet nem tudom neked megmondani, hogy mikor bejövő hívásod van, hogy akkor mi a szitu, mert még nem használtam ilyen call recordert. Ha idáig bejövő híváskor automatikusan minden jelzés vagy felugró ablak nélkül rögzítette a beszélgetést, akkor nem tudom, h hibernált állapotból felébred-e a híváskor és rögzít-e. Próba cseresznye.

    Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

Új hozzászólás Aktív témák