Új hozzászólás Aktív témák

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Amokk #5369 üzenetére

    Miből? :) de amúgy mindenből meg lehet

    Igen, fel tudod tölteni (ennek van egy minimális, egyszer díja, legutóbb amikor néztem 25 euró volt). Viszont ez keveseknek jön be, nehéz nagyon szakítani úgy, hogy te egyedül összeraksz egy appot. A gyakorlatban inkább az a jellemző, hogy van egy viszonylag nagyobbacska cég (lehet 5 főtől elkezdve bármi, meg akár alatta is, de egyedül nehéz lesz), akik ritkább esetben vagy csinálnak egy saját terméket (ahogy írtad), ilyen pl. a jófogás, vatera (valamelyiknek van appja azt tudom :DDD ), vagy szoftvereket gyártanak más, nem erre szakosodott személyeknek, cégeknek (pl. banki appok tipikusan ilyenek, mert egy bank nem fog x főnyi fejlesztőt fenntartani alapvetően, inkább kiszervezi). Ennek a cégnek lehetsz az alkalmazottja, tulaja. Emellett persze (egyéni) vállalkozóként is lehet csinálni, akkor te vagy maga a cég (ha meg nem egyéni, akkor meg a fenti vállalatot vezeted / tulajdonolod). Ilyen lehetőségek vannak nagyjából, biztos van más út is, de ebből kiindulva lehet gondolkodni szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák