Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sejt

    tag

    Üdvi

    Rettenetes bajban vagyok - na jó nem vészes, az mellett, hogy emberek éheznek és ütik egymást.

    Eljutottam addig a pontig, hogy Nokia 8310i :D telefonom mellé szeretnék egy tabletet vásárolni. Az alapvető szempont a nagy kijelző, tehát ahogy néztem 9,7", vagy 10,1". 3G modul nem kell nekem, ellenben Wifi mindenkép - bár ahogy látom ez nem probléma. Nagyon jó lenne bele GPS. Kamera minősége, felbontása nem érdekes - de nem baj, ha van benne valami szutyok előlapi kamera, ha skypolni szeretnék.
    Használnám olvasásra, filmnézésre, internetezésre. Ha van ilyen opció, hogy hdmi kábellel összelehetne kötni tv-vel és wifi-n keresztül működne az online filmnézés az is kellemes lenne.

    Fogalmam sincs milyen játékok vanak, de ha el boldogul vele akkor az pozítiv.

    A hardvere, ahogy nézem 4 magos proci legyen, megfelelő gpu, 2 gb RAM, sok tárhely, valamint a hangszóró is elfogadható lenne. Jó szerviz és szoftver support. Lehetőleg 2 év garancia.

    Az ára jó lenne, ha 65k alatt maradna.

    Nagyon köszönöm előre is a segítséget és bocsi ha valamit rosszul írtam.

    Tisztelet azoknak akik el tudnak igazodni az androidos dolgok között.

    Ui.:Erről írták Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7 (PMP5297C_QUAD) tablet " Egyedüli hibája, hogy a 8gb beépített memóriából csak 1gb használható alkalmazásokra, ami ebben a kategóriában édeskevés." Ezt le tudná valaki fordítani fapadosra.

    Ui2.: Esetleg az is szempont, hogy ha jön KitKat akkor az se okozzon gondot, de a gépek tanulmányozása során gondolom a gyártó akinek a feladata lenne ezt megírni, szóval gondolom itt is a support ami számít.

    Ui3.: Bocsi ha valami nem érthető és ráadásul sokat írtam, de az elmúlt héten nem volt időm aludni igazából. Ha valakiben feltámadt a vágy arra, hogy segítsen és lenne kérdés akkor tedd fel légyszíves. :D

    Guild Wars 2 Desolation

  • sejt

    tag

    Üdvi

    Nézelődtem sokat és talán ez a két versenyző a befutó, az ára, a tudása és a két év garancia miatt.

    Véleményetek szerint melyiknek a jobb választás és esetleg miért?

    Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7 (PMP5297C_QUAD) tablet

    Alcor Zest Q933RS 16 GB

    Előre is köszi

    Guild Wars 2 Desolation

  • sejt

    tag

    Sziasztok

    Óriási nagy segítséget szeretnék tőletek kérni. Tablet ajánlat kellene külföldről két lehetőségre.

    Az egyik 60000,- Ft környékén, minél nagyobb annál jobb felkiáltással, de minimum 10 colos, minőségibb, Minecraft futtatására alkalmas tablet, minél több memóriával és háttártárral, megbízható és felszerelt, meg ilyesmi :). Örülnék, ha nem MTK processzoros lenne, hanem SD – de semmitől nem zárkózom el, ha a szakik véleménye jó.
    A másik 25000,- Ft környékén, ami alkalmas kártyajátékok és szókereső futtatására.

    Egyikben sem létszükséglet a SIM kártya behelyezési opció. Ami fontos, hogy vám és ÁFA mentes szállítás legyen, valamint még a Google Play áruház megléte is.

    Illetve, ha van energiátok akkor itthon megvásárolható ajánlat is jöhet mind a kettőre, ha létezik ilyen.

    Előre is köszönöm. Tisztelettel: MoRC

    Guild Wars 2 Desolation

Új hozzászólás Aktív témák