Új hozzászólás Aktív témák

  • #45997568

    törölt tag

    válasz Abu85 #28187 üzenetére

    Abu, a mellekelt kep altal felsorolt teruleteken valo izmosodasrol tudsz valami hasznalhato tervezetet hogy kepzeli el az AMD ezeken a teruleteken a terjeszkedest. Nalunk peldaul az munka allomasokban a mernokok Quadro-val dolgoznak SolidWorks-on, az egeszsegugyi cegegysegnel minden gepuk NV kartyakkal megy (ezt a gepeket karbantarto mernok meselte epp egy vagy ket hete), azt is tudom hogy az anyaceg Nemetorszagban es az USA-ban hasznal par AMD-s cuccot de nem tul jelentos.

    Loha: ott ahol en treningezek vagy NV Pascal-okat hasznalunk (nekem is ezert van a 1080-am) TensorFlow-ra es Keras-ra is, nem is ajanl senki mast, illetve osztogattak ilyen 50$-os AWS vouchereket de azt meg kenjek a hajukra. AMD-nek nativan kellene minden ilyen szoftvert tamogatnia sajat mernokokkel, hogy ne vodoo varazslas legyen mire felepitem mondjuk Linux alatt a fejlesztoi kornyezetet hanem tenyleg ugy pikk-pakk meglegyen. A 4790K-val amikor nem hasznaltam a 1080-at kemeny fel orakba kerult par szimpla modell lefuttatasa, egy 1080 meg megette 1-2 perc alatt ugyanazt a feladatot (kivancsi is leszek az 1700-Vega paros mit alkot itt). Erre a teruletre erezhetoen ad tamogatast az NV. Az hogy ott az abran fent van az Automotive az szep es jo, ehhez kellenek szoftvermernokok akik lenyegeben a seggem ala pakoljak a teljes kornyezetet es fejlesztik Polaris/Vega architekturara az egesz fejlesztoi csomagot/keretrendszert. Szerintem az ott egy placeholder, most nem latok sok eredmenyt ezen a vonalon :(

Új hozzászólás Aktív témák