Új hozzászólás Aktív témák

  • Palinko

    tag

    válasz DzsannyX #2876 üzenetére

    X470-ben a Primenak nem igazán jó a VRM hűtése ezért választottam a ROG-ot pedig vicecs hogy a Prime Pro ról gondolnád profiknak lap, nincs világítás majd bírja a nagy megterheléseket azt fenéket. Én a Strix lapot egyelőre nem bántam meg az elmúlt napok bénázása is az én tapasztalatlanságomra írható fel nem a lap hibája hogy nem tudom mit hol kell beállítani. Talán dual bios, meg gombal flashelés proci nékül még elférhetne rajta, meg jó lenne ha már a GPU-t is lehetne BIOS-on belül állítgatni de sztem az egy lapnál sem lehetséges mert a GPU-k külön BIOS-al futnak ha jól értelmeztem. A másik két funkció meg MSI lapoknál elérhetőbb, első csak azért kéne hogy a proci nélkül is felfrissíthesd, de ha megcsinálják a boltban jó vagy, a másik meg a tuningnál ha túllövöd a célt jól jöhet a dual BIOS, de igazából ha egyszer már megvannak a helyes számok pár CMOS reset után esetleg úgy sem állítgat már senki semmit, ha csak nem youtubera gyárt benchmarkot :D Nekik persze hogy fontos, ezért is tetszenek Buildzoidnak az MSI lapok, de nekünk ezek nem igazán számítanak.

Új hozzászólás Aktív témák