Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolty999

    újonc

    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy nem ad képet a gépem. A videokártyám egy Gigabyte Rx560. Az egész úgy kezdődött kb 3 hónapja, hogy böngészés közben elment a kép. Az újra indítás nem segített, próbaként kihúztam az vga kábelt a kártyából és át dugtam az alaplapiba és azon volt kép. Utána próbaként eltávolítottam az Radeon szoftvert meg a hozzá tartozó mappákat és újraindítottam a gépet és az alaplapiról elment a kép. Egyből fogtam át dugtam a videokártyába a monitor kábelt és már volt rajta kép és a drivereket is automatikusan felrakta win10. Így kb működőt 3 hétig és ismét elment a kép, de fent leírtak ismét segítettek rajta. Eltelt kb újabb 3 hét és ismét meg történt de már a fent leírtak nem segítettek rajta. Az integrált grafikus meghajtót használtam kb 1 hétig úgy, hogy benne volt a kártya is és egy reggel indításkor beindult a kártya.
    Ma pedig ismét megtörtént ez a dolog, akár mit csináltam nem akart működni. Sét kaptam a kártyát és a VRM nél az smd alkatrészeknél minimális zsíros piszkot találtam. Egy kicsi ecsettel és denaturált szeszel alaposan megtakarítottam majd megszárítottam. Aztán jött a próba de képet most sem ad és amikkor bent van az integrált videó sem működik. A kártya annyi életjelet ad, hogy felpörög a venti és le áll, majd ismét felpörög.
    Valaki találkozott már ilyen hibával? Szerintetek mi lehet a probléma?

Új hozzászólás Aktív témák