Új hozzászólás Aktív témák

  • Frigetrus

    senior tag

    Üdv!
    Második hete van meg a Llano konfigom amit az adatlapomon lehet olvasni.
    Nagyon elégedett vagyok vele, gyors, halk, keveset fogyaszt.
    Win 7 64bit-et használok. Feltelepítettem minden drivert/programot amit az alaplapomoz (Gigabyte GA-A75M-UD2H) kaptam. BIOS frissítés is megvolt.
    Nem nagyon játszok, de néha előfordul, hogy egy kis F1 2012-őt nyomok rajta.
    Sajna a játék alatt gyakran dobál kék-halált, amely ezt az üzenetet tartalmazza:

    Valaki tud erre megoldást?
    Gyanússá vált, hogy talán az USB-s Genius pc-kormányom drivere okozza a gondot, mert játéknál használva van, és furcsa az is, hogy játék alatt a vezeték nélküli billentyűzet (amelynek szintén usb-s antennája van) néha nem reagál, teljesen random módon, és egyszerre be van dugva mind a kettő eszköz. Windows alatt nincs gond a billentyűzettel.
    Lehet az a baj, hogy a kormányhoz rakok fel külön drivert? Talán hagynom kellene, hogy a win magától felismerje és telepítse?
    Most próbálgatni fogom, csak előbb újrarakom a rendszert, ezért addig is ötleteket szívesen fogadok, hogy mi lehet a gond.

    Amúgy a gépen lefuttattam 2x5 óra Prime95-öt és közben fullHD-n Furmarkot, akkor nem volt kék-halál, és hibamentesen végigment minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák