Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateszponthú

    csendes tag

    válasz bandhajon@ #62912 üzenetére

    Köszi!
    Egy 500 f4 ed g vr obit használok alkalmanként 1.4-es telekonverterrel. Kb. rohadt nagy és nehéz ( nyersen 4 kiló). Évenként két hosszabb sétatúrát szoktunk cimborákkal elkövetni daruvonuláskor, akkor azért elátkozom a választást.
    Még kenuzáskor szokott a beszarásjelző világítani.
    Előtte egy 200-500 f5.6-ost használtam. Nagyon jó az is. A cimboráim jellemzően azt nyúzzák. Engem zavartak a korlátai. Végül ezt engedte a költségvetés. Használtan vettem egy osztrák természetfotóstól. Volt pár szafarin, járt mindkét sarkkörön túl mégis amikor kinyitottam a dobozát ( olyan egyébként mint a Frigyláda) azt hittem új. Nem kicsit óvta meg az előző tulaj. Persze 600-ast szerettem volna de rohadt drága. Illetve néztem még az 500 pf f5.6-ost, sokkal hodozhatóbb, némi fényérték bukással. A fényerőt választottam. Van egy diy hasalós állványom meg egy háromlábúm, gimbalra szoktam tenni a szerkót, az a cucc nagyteléhez csudaklassz.
    Csak egy dolog nincs. Idő. De ezt gondolom senkinek nem kell bemutatni.
    Más: most tervezek új makró obit venni. Beindult a vezérhangya, ilyenkor már nehéz elengedni a kérdést. Főleg úgy, hogy az asszony áldását adta a beruházásra :DD .

Új hozzászólás Aktív témák