Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz torzo #46371 üzenetére

    Na végre! Szeretem ha fáj! :DDD
    Na szóval, ezt a képet a másik bástyából lőttem, lehetetlen lett volna azt megvalósítani, hogy ne legyen levegőben..
    A célom ilyen "végvári" hangulat átadása lett volna, ezért komponáltam bele a vár nagy részét és próbáltam középpontba helyezni. A tájat meg már láttátok a túristás kattingatások között.

    Alapból ezt a képet nagyon vártam már, hogy kidolgozzam de amikor észre vettem a jobb szélső kép bemozdultságát és konstatáltam, hogy nincs másik képem erről a területről eléggé elszomorodtam, majdnem kidobtam. Pedig minden képet ellenőrzök a gépen de ez nem jött ki a kis képernyőn.. :U

    Pár nap múlva azaz tegnap fűztem össze újra, mert úgy gondoltam van benne egy kis extra, hogy egy jó utómunkával megtámogatva még nem shift+dell, egynek jó.

    Köszönöm a kimerítő kritikát! :R Jogosnak tartom, azt nem tudom itt megoldható lett volna az előtér.?
    :R :R

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák