Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz belovary #39007 üzenetére

    Szia belovary,

    igen, a vonalak, meg az arnyekok a kietlen utcan. Ha megegyszer nekiallnek utomunkazni, valszeg megvagnam jobbrol (kapuraccsal kezdodne) ill fentrol, hogy kevesebb vezetek legyen benne.

    Fandango, #390008. Koszi a B&W-s velemenyt, a tartalomhoz: valszeg csak nekem volt erdekes, mert amugy D belvarosanak egy elegge zsufolt reszen van ez, mindjart par bankszekhaz, meg kormanyzati epulet mogott, szoval ezert erdekes a csend/kiesseg (meg a hullaszag). Ezt tenyleg nehez atvinni kepbe, erre utalo kepelem hianyaban meg plane.

    sheratan #39001: jobbra/felul-e; egyetertek, bal oldalt egy keritesen, meg unalmas irodahazon kivul nihil van

    marcitp, #39013: koszi, igazandibol erre lettem volna kivancsi,hogy egynek jo-e, ilyen tema nekem nagyon uj, nem nagyon szoktam utcaifotozni..

    Van a hasonlo temaban ugy latom rengeteg lehetoseg, csak ra kell gyurnom kompoziciora, meg picinyt az utomunkara.

    phaseOne, #39018 : az elso azzal a zord eggel nagyon adja, szep helyen jartal (nyaron nem akkora szam, legalabbis nekem 2eve aug kozepen Semmering csalodas volt fotos szempontbol, igaz du 4-5 mentunk at onnet Puchbergbe, szoval az igazi szep koraesti fenyeket nem lattam)

    contaxg, #39024: na vegre, ez tenyleg fasza, szinesben is tetszett, de nekem az FF jobban tetszik most. siman mehetne windowshatterkepnek

    Fandango,# 39032. Nagyon jo otlet :R

    torzo, # 39036, anelkul is tetszik az eg, hogy elolvastam volna utana a korulmenyeket, viszont nem eleg sarga! ;]

    Fotonhámozó, #39050: ez igen! kar hogy nincs nyelvcsettintos smiley! Az egyetlen piciny baja az,hogy nem en jutottam el ilyen szep panoramat, ilyen fenyek mellett kesziteni.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák