Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz ZephX #63175 üzenetére

    Nem igazán ismerem az Oly-kat azért is mondom, h az már a gépen múlik. Sajnos nem mindig sikerül a legjobb időben kimenni, rengeteg képet kukáztam már, nálam többnyire az a baj, hogy nem érek ki naplemente környékére, mert elhúzódik a napon. :D Koromsötétben meg ez már bukó, akkor marad az industrial mint múltkor. :DDD

    :R 1,2,4 egy helyen készült, 4-est nagyon sajnálom, mert nem tökéletes a fókusz, nem jó helyre tekertem be. Mentségemre szóljon h 4 perces fotózás volt... :DDD Megbeszéltük asszonnyal, hogy menjünk már ki picit, láttam pipacs mezőt. Oké menjünk... Kiérünk elsétálgatunk, persze jó idő volt... Szóval rövidgatya, póló. Bemásztam a mezőbe és abban a pillanatban 6957 millió szúnyog így huss ránk... :D Nagyon megeröltetve 3-4 percig bírtuk. Nem gondoltam, hogy ennyi lesz, sejtettem, h pár biztos, de ennyi... M1 legközelebb sapka sál kesztyű :DDD

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák