Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Na.... és ismét bedobtam a témát... ;] Mindig azon nevetek, hogy mindenki jogokról beszél, a valóságban, meg mindenki össze-vissza fotóz, és tölti fel a képeket mindenhová. Nemrég nekem ugrott egy boltos, mert lefotóztam az épületet, ő meg azt hitte, hogy a képeit fotózom, amiket készít, az épület alatti kis üzletében. Szinte ki akarta tépni a kezeim közül a gépet, miközben csak azt hajtogatta, hogy No Photo! Delete! Now! Mondom neki, hozzám ne érj, mert csúnya világ lesz. Még kakaskodott egy darabig, de a lényeg, hogy közben vagy 100 turista a telefonjával, meg a kompakt gépével hülyére fotózta a képeit. :D És mindenhol ez van. Telefonnal kattintgatnak, az nem baj, de ha "látszólag" komolyabb valami van nálad, akkor már legyilkolnak, mert az tuti meg fog jelenni valahol. na, és valljuk be, a telefonos kép sokkal nagyobb valószínűséggel landol szinte rögtön instán, vagy más ilyen platformon. Ja, és ma már olyan telók vannak, hogy kinyírták totál a fényképezőpiacot lassan. A suzabályozás meg egyszerűen röhej amit hoztak, totál nem életszerű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák