Új hozzászólás Aktív témák

  • Cassidey

    senior tag

    válasz hcl #25315 üzenetére

    Mindennek megvan a helye. :) Pont tegnap este tettem képeket a másikba. Beállítottak? Nem.. Csak megkérdeztem a kisfiam délután, van e kedve pocsolyában ugrálni, nem véletlenül késő délután. Mikor felöltözött, egy kötött pulcsit adtam rá, nem egy feliratosat. Azt mondtam, hogy az a legnagyobb és legmélyebb, ami a képen látszik, mert jobb volt a háttér. ;) De a futás, az ugrálás, az öröm mind természetes, és igazi. A dinnyeevős képeken.. kivittem játék után a dinnyét, és azt mondtam csüccs le IDE, és egyél, közben pedig beszélgettünk. De például ha az utcán fotózom.. meglátom az emberem, és megvárom azt az arckifejezést, ami nekem kell, vagy fordulok kicsit, ha nem tökéletes a háttér, vagy szemmel tartom, és akkor kattintok, ha mozgás közben arra a pontra ér, amit kinéztem.

    Az, hogy kontrollálod a szituációt természetes, és nem vesz el a kép spontaneitásából. Azzal is kontrollálod, hogy milyen távol állsz, milyen objektívet választasz, milyen látószöget, kis vagy nagy rekeszt állítasz.. A helyes expó és wb pedig olyan alap, amire azért törekedni kell, főleg az embereknél, mert igen fura bőrszínek jöhetnek ki.

Új hozzászólás Aktív témák