Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddsell

    aktív tag

    válasz Jester01 #33388 üzenetére

    Az megvan, hogy az átvevőpont esetenként több 10km-re van? Ne csak Budapestben gondolkozz.

    Inkább ez mint a két hónapra meg esetenként soha meg nem érkező csomagok. Nem mellékesen a csomagok többségét a posta se hozza ki, ui. csak azt hozzák ki ami befér a szabvány postaládába ami nem tudom pontosan mennyi de kb. 3.5 cm vastagságot jelent. A legtöbb küldemény ennél sokkal vastagabb mert nagyon be szokták csomagolni. Egyébként én is a postát preferálnám mert nekem is közelebb van. Sőt még mindig reménykedek, hogy idővel meg tudják oldani ami most nem működik. Igazából vsz. csak a NPKK környéken vannak gondok.

    Most tájékoztatás nélkül bizonyos csomagok véletlenszerű átvevőpontra érkeznek. Igen, én is fennakadnék ezen.

    Kaptam e-mailt amikor megérkezett az országba:
    "A csomagja Kínából ROXXXXXXXXXEE sikeresen megérkezett Európába.
    A csomagját a Meest pár napon belül fogja kézbesíteni Magyarországra.
    A csomaglogisztikai szolgáltató a Pick Pack Pont. Kérjük várja az ezzel kapcsolatos következő üzenetet."

    Ismét kaptam e-mailt amikor átvehetővé vált: "Pick Pack Pont - Értesítés csomag érkezéséről".
    +Kaptam SMS-t is: "T.Címzett MSTXXXXXXXX csomagja megérkezett a PickPackPont-ra!"

    Ja és nem mellékesen nem véletlenszerű helyre jött, hanem a megadott címhez legközelebb eső átvevőhelyre.

    Gondolom nem jókedvükből találták ki ezt a megoldást, hanem mert a panaszok alapján rájöttek a posta nem tudja időben kézbesíteni a csomagokat. Simán felvehették volna még alternatívaként az országot azon országok közzé ahova nem szállítanak. <1% bevételkiesés nekik.

Új hozzászólás Aktív témák