Új hozzászólás Aktív témák

  • calocsay

    tag

    válasz hlacett #2 üzenetére

    Én is vettem egyet pár hete, nagyon szimpatikus a kis cucc, viszont van vele egy érdekes problémám a kezdetek óta, talán tudtok segíteni.

    Idehaza Digi netet használok, a digi saját wlan routerével. A tablet az itthoni netet használva nem teszi elérhetővé se a play áruhézat, se a gmailt, de még a youtube és facebook se megy. Ahogy 3Gre váltok, minden rögtön működik. Értelem szerűen az 1GB netet nem itthon akarnám ellőni. Azt hittem a táblával van baj, mivel folyton 301-es hibakóddal minden telepítés meghiúsult. Volt aki zt írta, töröljem a Google fiókomat, indítsam újra és adjam hozzá ismételten. Megtettem többször is de ugyan az a hiba.

    Tovább bonyolítja a helyzetet két eset. Elvittem a táblámat egy másik lakásba, ahol DSL net van wifivel. Minden azonnal működött. Ugyanakkor egy Samsung Galaxy Tab 3 is járt nálam, ami az itthoni netemmel hiba nélkül ment, miközben az én Alcatelem nem volt hajlandó működni. A net szolgáltató azt mondja náluk minden oké, hiszen a többi eszközöm (notebook, WP phone, stb..) mind tud youtube-ot használni, vagyis nem a nettel van gond. A szolgáltató meg azt mondja, hogy ha máshol jó a tábla csak nálam nem, akkor meg nem az eszközzel van a baj. Valakinek valami ötlete?

    Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Új hozzászólás Aktív témák