Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz Danecay #47268 üzenetére

    Sajnos a PSVR-ról nem tudok nyilatkozni, hogy PC-n mennyire megoldható. Én azt próbáltam ki barátomnál GT Sport mellett és nagyon beszippantott 10 perc alatt. Az általad felsorolt modelleket én nem ismerem. Azt viszont jó ha tudod, hogy ha a szimek elmennek a gépeden az még nem jelenti azt, hogy a VR-on is élvezhető lesz, ugyanis sokkal nagyobb felbontásban kell fusson VR-ban és a 72fps igencsak ajánlott, de inkább 90fps lenne hozzá az ideális. Amennyire én tudom éppen ezért szimulátor játékokhoz igencsak RTX 3080-at vagy felettét szoktak javasolni, ha magas minőségben és ezeken az fps értékeken szeretnél játszani. Gondolom kompromisszumfüggő, hogy gyengébb kártyán mennyire fut el.

    A Quest 2 tud futni natív módban vagyis le tudsz szedni az Oculus store-ból játékokat amik a headsetről futnak, nem igényelnek PC-t hozzá. Van egész sok jó játék rajta, ezért is ajánlottam azt, mert maga a headset rendkívül sokoldalú. És igen nincs különbség a 128 és 256GB-os között tudásban.

    Milyen PC-n játszanál és mely szimulátorok azok amikkel nyomnád, úgy hátha többet tudnak segíteni nálam okosabbak.

Új hozzászólás Aktív témák