Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti_20

    senior tag

    válasz Csavez™ #2929 üzenetére

    Beindítottátok az első VR harcot :C Eddig PC vs konzol, most HTC vs Oculus. :DD

    Egyébként nekem két dolog jutott eszembe, ami benne van Cshavez az írásodban is.
    Linkbox és az Oculus szenzora(kamerája).
    A linkbox szerintem egy jó dolog hogy külön került, mivel ha arra gondolok hogy a gépház sok esetben lenn van az asztalnál, amibe hátulról kell bedugni a kábelek, jobb ha a linkboxot először felvezeted az asztalra, mint ahogy Te i csináltad, rögzíted a kétoldalú gumis ragasztóval, majd ebből vezeted ki a headsetet. :)

    Az oculus kamerájára én kíváncsi vagyok, hogy hogyan lehet majd rögzíteni, mivel ha felfelé áll 45 fokos szögben hogyan láthatja a földet? Oké fellehet szerelni úgy mint a videóban látottakban, de ez kicsit több meló, mint a HTC szenzort gyorsan felrakni valahová egy aksis furóval, vagy épp felcsavarozni egy állványra. :)

    Az oculusnál egyébként szükséges csinálni "szbakalibrációt"? Úgy értem ott látsz valamit a kijelzőn ha épp fal van előtted? Vagy mivel "ülős" headset az oculus így erre nincs szükség?

Új hozzászólás Aktív témák