Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz vargalex #13715 üzenetére

    Ha usb-storage -el megy akkor az valami elég régi ház lehet - van itthon egy sok sok éves tevion (aldi?) ami bár USB 3-as, mégis ilyen módban megy, és inicializáláskor nem láttam olyat hogy az unusual_uas.h külön szabályai érvényesültek volna rá és ezért visszarúgta volna usb-storage-uas-ről sima usb-storage módba... Bótból elhoztam a 14 napos elállás lehetőségével 4 másik házat, ami legalább 3 új chipset az id-k alapján különféle gyártóktól, és mind usb-storage-uas-nek akarja magát inicializálni sikertelenül...

    Ha magam beírom az unusual_uas.h -be egyik másikat, akkor usb-storage-ként működnek, de 6-10MB/sec között vergődnek csak, illetve hasonlóan viselkednek akkor is ha egy hekkelt kábelen keresztül csatlakoztatom őket ami az USB 3.0 portból külön vezeti a 3 és 2 szálait, és a 2-re csatlakoztatom a 3-as eszközt. Ilyenkor usb-storage-uas-ként működnek 480mbit módban, de szintén a 6-10MB/sec sávban szenvedve...

    Már csak azt nem tudom, hogy mi a fene volt az az előzetes mérésem hogy az USB 2.0 adapterrel 27MB/sec írás, 35MB/sec olvasás...

    Idén 06.29-én adták fel a GB csomagot, 2-3 hét alatt jött meg, tehát valami augusztus végi-szeptember eleji snapshot lehetett rajta. Hogyan lehet legegyszerűbben megállapítani, hogy egy egy snapshot verzió milyen dátumhoz köthető?

    A dlink-re első nekifutásra 25e-es új árat találtam - azt erősen sokalltam a MIR3G dupla hardverrel ~10-11e-es új árához képest - persze közvetlenül kínából...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák