Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    Topikgazda

    válasz fpeter84 #13714 üzenetére

    Egy notebook HDD volt egy USB3-as külső házban.
    A külső antenna egyébként semmit nem jelent. Én azt mondom, hogy eddig a DIR-860L-em biztosítja a legnagyobb lefedettséget. Pedig volt pár routerem... (A teljesség igénye nélkül a dual band routerek: D-Link DIR-825, TP-Link TL-WDR4900, Linksys WRT3200ACM.)

    Én a DIR-860L-et anno újonnan 14900 Ft-ért vettem. De ugye ez Magyarországi gari, magyar ÁFA, stb. Szóval, egyáltalán nem drága. Aztán vettem meg egyet használtan 7000 Ft-ért.

    Munkatársam tesztjére kíváncsi vagyok, mert az biztos, hogy az én külső házamban az ő HDD-je, illetve SSD-je sem ment a mir3g-n, míg az én HDD-mmel a DIR-860L-en gond nélkül simán a kmod-usb-storage modullal. Szóval, nekem ez most még rejtély, mert úgy tűnik, hogy nem csak a háztól függ. Ugye munkatársam most konkrétan az én HDD-mmel fogja próbálni az én házamban. Ha ez nála nem megy, akkor nem fogom érteni. Mondjuk suste is tapasztalt olyat, hogy a mir3g-n egy külső ház + HDD páros nem ment, miközben egy 1043ND-n gond nélkül. Aztán másik HDD-vel ment a mir3g-n is.

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák