Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Sikerült már valakinek OpenWRT-t fordítania Ubuntu 12.04 AMD64 OS alatt?
    (Frissítgetve, most már a pre-release forrásokból is kínomban.)

    Elszórakoztam már jó pár órát, de még sohasem jutottam el az ncurses konfig menüig.

    Bénáztam pár prereq csomag beszerezésével, majd még tovább beleragadtam a csomagkezelőbe, mert vannak WARNING-ok pár csomagról, mint pl. a python-gtk (így próbáltam ezt újrarakni, régi és újabb béta verzióra cserélni, stb), aztán nagy nehezen rájöttem a google-el, hogy ezekről a WARNING-okról már volt bugreport, ami "wontfix"-el zárult, illetve hogy a hivatalos trunk mappás *.bin fileok build-txt-jében is ott vannak az én WARNING-jaim is (sőt, még több is), de láthatóan ettől függetlenül elkészülnek a képfileok, szóval itt elakadtam, mert nincs értékelhető hibaüzenet, amit kövessek.

    Tehát beírom a terminálba, hogy make menuconfig, kidob pár WARNING-ot (python és dpf csomagokra) és ennyi, nem jön elő semmi konfig ablak. Az utolsó sor annyit ír, hogy nem lettek mentve a változtatásaim.

    Néztem már az eredeti 4.6-os és egy 4.7-es GCC-vel is. Utóbbival csak több a hibaüzenet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák