Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz ripla #1900 üzenetére

    Nincs nagy bajom a postaládással, sőt az UPS-el se, ha tudom, hogy az hozza, mert akkor a munkahelyemre kérem egyből.
    A köteteik jó részét amúgy tényleg be lehet szerezni máshonnan is, de pl. a Fantasztikus Négyes ezüstkor köteteket szerintem nem. Abból meg a most megjelent 2. rész már most sold out a kiadónál, februári előrendeléssel.
    Eleve nem értem, miért csak a posta játszik nekik, abból is a biciklis kézbesítős, miért nem lehet MPL automatába kérni. Az UPS-t meg végképp nem értem, arról szó sem volt.
    Kingpinnél vagyok még így, bár őket legalább lehet postán maradóra kérni, ott nem érhet elvileg meglepetés, bár automatának náluk is jobban örülnék, az inkább útba esik, mint a belvárosi posta, ahol még parkolni is alig lehet.
    Volt körzetes postánk, de azt bezárták a rezsidémon miatt mindössze egyetlen télre, amit menet közben módosítottak véglegesre. Na ez sem tesz jót a színvonalnak, hogy a 70 ezres lakóhelyemen kevesebb mint fele maradt meg a postáknak, de a megmaradókon ettől még nincs több ablak nyitva.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák