Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Norbika88 #1894 üzenetére

    Hi, én tavaly nyáron vettem egy V7 egeret. Először driver gondjaim voltak, mivel ugye a driverben volt 3 mód (azóta már 4) amiből az első kettő ingyenes, a többi fizetős. Én az első módban akartam használni, mivel nem igazán érdekelnek a makrók se a duplatripla lövések, de ott a középső három gomb kihasználatlan maradt, cpi-t váltani meg nagyon nehézkes volt (dupla klikk, görgő, klikk) és a kijelzés is ronda volt. Mindezeket viszont két hete megoldotta az új driver, most már 1. módban szinte teljesen konfigurálhatóak a középső gombok, akár cpi váltásra is, a kijelzés is javult és a minimum cpi-t levitték 100-ra. Mind remek újítás, azóta úgy érzem ez a legjobb egerem amit valaha vettem. Ha még annyit megcsinálnak, hogy a görgő színe változna cpi függvényében, akkor tökéletes lenne, de ez már csak apróság.
    Az egér hardverileg szerintem nagyon rendben van, pontos, reszponzív, könnyen csúszik, szeretem. Igaz kapott tőlem egy nagy X7 szövet egérpadot is.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák