Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ri-Go

    újonc

    Sziasztok!

    Az év végéig szeretnék beszerezni egy PlayStation 4 Pro konzolt, minőségi UHD TV-re nem telik mellé (hacsak nem ismertek ilyet 150000 Ft környékén), így inkább egy HD TV-re gondoltam.

    Reményeim szerint, nem lesz nagy veszteség számomra, hogy "csak" Full HD kijelzőn fogok játszani, mivel PlayStation 4 Pro-nak megvannak az előnyei egy 1080p TV-n is (több és részletesebb effektus, szebb textúrák stb.), ráadásul a szobám méretéből adódóan, szerintem nem lehet akkora méretű TV-m, amin a 4K felbontás látványosan érvényesülni tud (kb. 40 hüvelyk, vagy egy picivel több lenne az ideális). Mivel elsődlegesen játékra szeretném használni, ezért az alacsony input lag egy igazán fontos szempont számomra.

    Még csak most volt időm arra, hogy kicsit beleássam magamat a témába, de még nagyon laikus vagyok. Így a segítségeteket szeretném kérni egy megfelelő TV megkeresésében, kiválasztásában. Találtam egy készüléket, ami elsőre egészen jónak tűnik (Sony KDL-40WD650 LED LCD televízió), szerintetek jó választás erre a célra, vagy nagyon rossz helyen keresgélek?

Új hozzászólás Aktív témák