Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabaly

    tag

    válasz HagaNRG #22905 üzenetére

    Egy hónapig nézegetted a Tv tipusokat és olvastad a fórumokat?! Én meg 18 hónapig és utána vettem meg amit most is nézek. Még sem tirádázok.

    Írásod: se füle se farka, értékelhetetlen!

  • NGA

    addikt

    válasz HagaNRG #22905 üzenetére

    "Vidd ha a legnagyobbat a pénzedért és kész! "

    Ez hülyeség. Én is sokáig nézegettem tv-t. De ha erre hallgatok, akor most 60"-os Technika vagy Akai tv-m van, nem 50" Sony.

    - Smart: Nem arra kell, hogy engribördszözz a tv-n, meg ezen böngésszél. Hanem arra, hogy az otthoni laptop, htpm, asztali gép hálózatba kötésével elfelejtsed a külső merevlemezek cserélgetését, ha van filmgyűjteményed, vagy ha szarok a tv csatornák, rákeress a youtube-on a teljes film szóra. Igenis van haszna, de ne várd tőle, hogy ezen fogsz böngészni. Az tök mindegy milyen a smart, az alkalmazások 99%-a semmit nem ér. De igenis hasznát lehet venni.

    - 3D, bagy képfrissítés: A 3d-t általában 1-2 hét után megunja szinte mindenki. Ennek ellenére a jobb 3D tv-k bizony 1080p filmeken is jobbak. Nem kicsit, nagyon.

    - képminőség: Ne hidd azt, ha megveszed a tecsoban az 50"-os Technika-t, az ugyanolyan jó képet fog adni, mint az 50" Sony, Panasonic stb. Szar lesz. Látni is fogod, ha elmész olyanhoz, akinek jó tv-je van, és be is van állítva, nem csak ki van véve a dobozból. Nekem ez volt a kiindulási alap, és hamar beláttam, hogy pl 50"-os tv-t nem fogok jót találni 200 alatt.

    Nekem 2 hónap kellett, mire eljutottam a tv-ig, amit nem bántam meg: Sony 50w828. Inkább hozzáraktam még, de nincs az az érzésrm, mikor bemegyek egy műszaki boltba, és a tv-k felé járok, hogy basszus, a drágábbikat kellett volna megvennem.

Új hozzászólás Aktív témák