Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nismoka

    addikt

    válasz nightshadow #16636 üzenetére

    Igen, 300ezerbe már belefért volna a Sony 50W8xxB is, igaz nincsenek a hátulján szines ledek. ;) Jó tudom az nem fér el. Tény hogy a philipsek kevés figyelmet kapnak, egykor a kedvenc márkám volt ha ez hihetetlenül hangzik is. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Trak

    addikt

    válasz nightshadow #16636 üzenetére

    Nem vitatkozom a Sony remek képminőségével, ez tény. Tavaly fel évig tartott míg eldöntöttem, hogy melyik tévét vegyem, a végére a 3 versenyző a Sony W905, a Samsung F8000 es a Philips PFL8008 maradt. Mindegyikrol nagyon jókat írtak mindenhol, a tesztekben is, a saját vélemények is ezt tükröztek, ugyhogy nehéz döntés elott álltam. Végül a Samsung kiesett, sosem volt a szívem csücske a márka (valoszinuleg mert évekig a másik koreai márka termékeivel dolgoztam, es a Samsung volt mindig a fő "ellenség" :) ) es a masik kettő jobban tetszett. Gyönyörű képe volt a Sony-nak, de a Philipsnek is legalább olyan jo, de abban van Ambilight es nekem a design-ja is jobban tetszett, ezert végül ez nyert. Jok a Sony-k, de hónapokig néztem őket egymás mellett 7 es 8 ezres sorozatú Philipsekkel, es azt kell mondanom, hogy ezeknek a közép-felső kategóriás Philips-eknek van esélye versenyezni a többiekkel. Vannak nehézségeik, lehet, hogy menüben, menü gyorsaságban jobb a Sony, de képminőségben nem feltétlenül, es en ujra csak ezt választanám.
    Sajnos az alsóbb kategóriában viszont nem tul jok, 6 ezres sorozat alatt szerintem nem biztos, hogy érdemes megvenni. Az idei modellek viszont nem tudom milyenek, azokkal mar nincs tapasztalatom. Csak ez miatt írtam, nem kell leírni a Philipset közép es közép-felso kategóriában, meg annak ellenére sem, hogy ez mar nem az a Philips ami régen volt.

    Szerk: bocs a helyesírásért, telefonról nem a legjobb ilyen hosszút irni...

    [ Szerkesztve ]

    ''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Új hozzászólás Aktív témák