Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Na, csak az F6400 mellett döntöttem ezzel a 0% THM-el. Viszont nem egyszerű ez a hiteles megoldás :W A párom nevére igényeltük, cask azt nem értem, hogy az edigitalnal azt írják:

    "A hitel igényléséhez az alábbi iratokat vidd magaddal: személyigazolvány, lakcímkártya, adókártya,
    60 napnál nem régebbi bankszámla kivonat. Bankszámla kivonat hiányában munkáltatói igazolás és
    egy db a tartózkodási helyre szóló közüzemi számla (víz, gáz, villany) szükséges."

    A hitelszerződése első oldalán meg az áll, hogy vigyük magunkkal a személyi, adókártya, utolsó havi gáz/villanyszámla, lakcímkártya, munkáltatói igazolás, bankszámlakivonat, csoportos beszedési megbízás másolatát.

    Nem értem, miért nem elég a bankszámlakivonat, ahogy az edigitalnál írták. Akkor most kell minden? gáz/villanyszámla másolatot nem is tudunk adni, mivel párom még vidékre a szülei lakcímén van bejelentve, ergo nincsen közüzemi számlánk. meg munkáltatói is kell, ha egyszer viszünk bankszámlakivonatot?

    Szóval valakinek van ezzel kapcsolatosan már tapasztalata?

    Ja, bár most látom, ott van alul az edigitalnal, hogy
    "A felsorolt dokumentumokon kívül a Bank további dokumentumokat is kérhet, a hatályos hirdetmény szerint. Ez az ismertető a Magyar Cetelem Bank részéről nem minősül nyilvános ajánlattételnek."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák