Új hozzászólás Aktív témák

  • DeadBullet

    tag

    Draga forumtarsak. Segitsegeteket kerem. LCD tevet szeretnek vasarolni. De nem igazan tudom mire kell oda figyelnem es mit erdemes venni. Megprobalom megfogalmazni az igenyeimet. Eloszor egy regi CRT tevet fog valtani, egy 54 cm-es Thomsont, tehat semmi tapasztalat LCD tevekben. Monitor teruleten is csak tavaly tertem at LCD-re, mondjuk iden felugortam minosegben egy Dell U2715H ips dragasagra, amit en hasznalok. A tevet foleg anyukam fogja hasznalni klasszikus tv-re, ami nagy valaszinuseggel Digi CI+ pluszos elofizetes lesz, mert jelenleg csak szimpla analog van bevezetve az alberletbe. De mindenkeppen szeretnek halozaton keresztul rakuldeni film tartalmat egyenlore a sajat gepemrol gigabites belso halozaton kabelen. Szeretnem ha kepminosege jo legyen, ne szidjam ha ranezzek a monitorom utan, ha eppen azon akarok filmet fogyasztani. Hangja nem hatrany ha nem annyira szornyu, de jobb mozi elmenyhez hajlando vagyok egy olcsobb 2.0 szetet venni hozza, ami elfogadhato hangminoseget produkal (pl Genius 2.0 HF1250B-re gondoltam). Idovel lehet, hogy lesz melle htpc, vagy mediaszerver a lakasban (kulon kis gep ami tarolja a filmeket, mert anyukamat is raakarom szoktatni, hogy nezzen ertelmesebb tartalmakat es ne kommerc tv-s szemetet amik altalaban vannak sugarozva), barmilyen tanacsot elfogadok, hogy hogyan epitsem ki a dolgokat, kb ez az elkepzelesem. Romaniai vagyok tehat gonosz leszek egy kicsit, s linkelek egy helyi webshopot ahonnan vennek s megadom a helyi valutaban az abszolut maxot, de szeretnek azert 2000-2500 RON kozott maradni, az abszolut max 3000RON. Ja es igen a tv meret 40inch korul, lehet nehany inchel nagyobb. Nezo tavolsag kb 3-4 meter kozott lesz. Nem akarok meretben nagyon elugrani, hogy jo minoseget kapjak panelban es tudasban. A webshop linkje ez es bealitottam, hogy 40 inch fellet legyen es legyen rajta rj-45 csatlakozo, mert hogy kabelen akarom a netet adni neki. Tudom a webshop romanul van, de modell szam szepen ki van irva, s gondolom eleg nektek, hogy azutan boldoguljatok. Azert linkelek helyi webshopot, mert nalunk az arak sokkal massabbnak talalom mint nalatok, legalabbis a szamitogep vasarlasnal voltak jelentos arkulonbsegek mint nalatok (dragabbak voltak egyes cuccok sokkal, mert nem reg vettem uj gepet, meg profilban nem irtam at.)

    Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

Új hozzászólás Aktív témák