Új hozzászólás Aktív témák

  • dm1970

    tag

    válasz rizso #33790 üzenetére

    Szia!
    Nálunk is van LG (42LA620) és Samu is (48H6400). A Samu 3D-től, nekem már rövid idő után jelentkeznek a fejfájásos gondok, az LG-nél ilyen nincs. A menű, beállíthatóság az LG-nek jobb. A színei az LG-nek természetesebbek, s van benne egy "kalibráló" rész, képeken kell kiválasztani, hogy melyik tetszik jobban, a Samu-ból nehezebb volt tetszetős színeket kihozni. A kalibrálással biztos többre mennék, de szerintem ezek nem azok a TV-k amikre érdemes áldozni, főleg vidéken. A netezés jobban bejön a Samuval, sokkal gyorsabb, s a sokak által lehordott magic távirányító is szuperül használható. Viszont az alap távja az LG-nek jobb. Az LG elég sokszor dobálta a netet (wifi), a Samu-nál ilyen még nem volt, viszont a routerre dugott winyó sokszor volt nem elérhető (ilyenkor csak a webes felületen történő újra csatlakoztatás segített), ezért ment a TV-be. Még 2 dolog a Samu mellett, vezérelhető ir-n keresztül a távirányítójával az STB, s nagyobb. :DD

    Szerettem volna nagyobb TV-t, nem lett sokkal nagyobb, de eleinte látványos volt. Mikor a vásárlás képbe került, a Samu nagyon jó áron volt, szerettem is volna kipróbálni, összehasonlítani a két márkát, dicsérték is nagyon, ezért döntöttem a Samu mellett.

Új hozzászólás Aktív témák