Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!
    Vettem egy H6470-et. (55")
    Homogén fekete képen felhősödés tapasztalható, illetve alulról 2m egyenes szögű nézőtávolságból bevilágít 3-4 led fény.
    Nem tudom, mitévő legyek, elfogadjam-e, hogy ez ilyen, vagy menjek vissza a boltba és kérjek másikat. Esélyesen az sem lesz jobb. Ilyenkor meg jön az őrlődés, hogy miért nem a Sonyt hoztam.

    Egyébként oldalról már kis szögben nézve ez is rohadtul szürkül, a fekete itt is kék, szóval igazából semmi egetverő képminőségbeli különbséget nem tapasztalok a H5000-hez képest, kivéve, hogy ez épp a duplájába került.
    A mozgás fura egy kicsit, biztos azért, mert sokkal folyamatosabb, mint az eddigi tv-imen volt, valahogy az az érzés, mintha minden mozgás kicsit fel lenne gyorsulva:)

    Ekkora balszerencsém egyébként nem lehet, hogy ennyi variálás után is, másodszorra is belehúzzak a tv vásárlásba.
    Sony-t ha akartam volna sem tudtam volna hozni, mert az 5 hónapja futó kiállítási darab volt csak a W805-ből, azt meg nem hoztam volna haza. (ja, és csak 10k körül engedtek az árából)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák