Új hozzászólás Aktív témák

  • Rhino666

    őstag

    Tegnap elszaladtam a helyi Media Markt-ba, hogy megnézzem a TV-ket élőben is mielőtt rendelnék netről egyet. Azzal az ijesztő ténnyle szembesültem, hogy a kiállított 47" körül méretűen közül csak és kizárólag a Samsung UE46F6640SS-nek volt folyamatos képe, pedig volt közöttük LG 47LA740S is (ami még drágább is). :( Pedig én egy kisebb szériás LG-t (640S vagy 660S) néztem ki magamnak. Azt tudom, hogy a Media Markt eléggé Samsung-párti, ez valami trükk lehetett vagy ez a kiábrándító valóság? El is vette a kedvemet az LG-től, pedig szinte mindegyik monitorunk és TV-nk LG volt eddig, jól beváltak. Ráadásul a passzív 3D, az LG-féle Smart és a design is szimpatikusabb volna (na meg eddig sok mindenben csalódtam, ami Samsung, pl. okostelefon, kamera, notebook stb.).

    Tényleg ilyen sokat számítana a 600Hz-es CMR az LG-féle 400Hz-es MCI-hez képest? :F Vagy ez csak egy egyszerű parasztvakítás, ami a gyakorlati használatban nem is jelentkezne, csak a tesztvideókon?

    Tud valaki valamit ezeknek a típusoknak az input lag-jéről? Fontos szempont a konzol játékok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák