informatikai rendszergazda

Cég: Tatabányai Törvényszék

Feladatok

Szerverek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása, munkaállomások üzemeltetése, informatikai rendszerek teljes körű felügyelete, karbantartása.

Szerverek üzemeltetése (Windows, Active Directory, Linux, Web, Adatbázis), telepítése, konfigurálása.
Munkaállomások üzemeltetése (Windows 7, Windows 10).
Informatikai rendszerek teljes körű (hardver-szoftver) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárítása.
Felhasználók támogatása helpdesk rendszerben.
Adatmentési folyamat működtetése, felügyelete.

Végzettség

Felsőfokú szakirányú diploma.

Nyelvtudás

nincs

Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés, csapatmunka, jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség.

Munkakörnyezet

Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő. Támogató csapat, jó munkahelyi légkör.

Szakmai tapasztalat

Szakmai területen szerzett tapasztalat.

A Tatai Járásbíróságon és a Komáromi Járásbíróságon való munkavégzés, betanulás a Tatabányai Törvényszéken.

Egyéb juttatások

Cafeteria, utazási hozzájárulás, Megtartó Program.

Bruttó fizetés

300000 - 530000 Ft