Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz gyűrű #1104 üzenetére

    Hidd el, én is azon gondolkodom, hogy nincs -e vmi sorsszerűség ebben. "Csak úgy" nem lehet ennyit szopni ezzel. Valamiért a sors nagyon nem szeretné, hogy rootoljam ezt a telót. Nem is tudom, tán a negyedik PC -vel próbálom. Az egyik be sem bootolt, a másikról néhány órácska cumi után kiderült, hogy az írt ram mennyiség csak leltár szerint van meg, de a modul elszállt. Amivel meg most szopok, az az istennek sem akarja összehozni a telót a Flash tool -lal. Nagyon nem szeretem, amikor úgy csinálok valamit, hogy nem értem, hogy mit csinálok. Pl., van a driver csomagban egy InstallDriver.exe. Az mi? Mert nálam kapásból errort dob. Aztán emlékszem, hogy nagynéném gépére felraktam vmi Android ADB -t, ami kérte a NET.Framework -öt. De ebben a letöltött all in one csomagban nem találtam ilyet. Minden esetre, az ADB driver felment. De csak úgy, hogy ha bekapcsolt telóval csatlakoztattam, ami viszont nem szerepelt a leírásban. Ha kikapcsolt telóval csatlakoztattam, akkor kérte ezt a Vcom drivert. Telepítettem, volt reboot is. Ha most kikapcsolva csatlakoztatom a telót, akkor egy pillanatra megjelenik a Vcom -os csatlakozás az eszközkezelőben (rendesen, figyelmeztetés nélkül), de ez a gép nem kezdi el a le/fel csatlakozgatást, mint nagynénémé, hanem eltűnik az eszközkezelőből és ennyi. Soha többet nem kerül elő, csak ha megint rádugom a telót. Mindegy, hogy előtte indítom a Flash tool -t, vagy utána, nem csinálnak egymással semmit. A tool logja szerint nincs kommunikációja a telóval, nem talál eszközt a portokon. Tudom, hogy user error, csak azt nem, hogy hol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák