Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    válasz NdrewSunix #42154 üzenetére

    Szia,

    Nekem volt PS3, Xbox360, PS4 majd lett egy Xbox One S konzolom.

    Xbox 360 érában még úgy fej-fel mellett haladtak aztán itt az Xbox One jött és ott egy kicsit elhúzott a PS exkluzívok terén. Na most én nekem volt már rengeteg konzolom, sorban mennék a lépésekkel... Először is mint maga a konzol Series S/X jóval jobb. Nekem nincs PS5 konzolon viszont az Xbox konzolok mindig mérföldekkel jobbak voltak. A hűtés az anyag használat, dizájn (bár ez ízlés kérdése) és maga ugye a rendszer. Én jelenleg is jobbnak tartom maga a konzolt hiszen az SSD szupergyors (bár igen itt gyorsabb a PS5 de ezt nem igen mutatta meg...), a konzol jóval erősebb mint a PS5, a visszafelé kompatibilitás mérföldekkel jobb, a Quick Resume funkció nélkül én már nem tudnék konzolt venni ami ugye PS-be nincs. A rendszerrel nem volt gondom, teljesen rendben van szép és gyors. Ugyan nem próbáltam a PS5 kontrollert de az Xbox kontroller mindig is jobb volt, a PS4 kontroller után főleg...
    Ott a Game Pass több száz játék konkrétan fillérekért.
    Exkluzív terén már a PS nem lesz jobb, így szerintem mindenképp az Xbox éri meg mert amibe jobb volt a PS ugye az exkluzívok már abban is kezdheti fel kötni a gatyáját. Lehet itt most jönni fognak a mínuszok én nem akarom se melyiket sem rosszba venni csak tapasztalat és saját vélemény :)

Új hozzászólás Aktív témák