Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crowent

    tag

    válasz #81556480 #41000 üzenetére

    Sziasztok!

    Nagyon remélem hogy sokan fognak segíteni és eloszlatni a kételyeimet e-konzollal kapcsolatban...

    Én is beszereztem egy xbox360at... Én 50be vettem plusz 13 eredeti játék tehát nincs moddolva vagy ilyesmi. Van hozzá két Joy. Na mármost barátommal beszélgettünk Ő azt mondta szerinte 60 ezerért olyan gépet összerak ami ugyanolyan játék és grafikai élményt ad mint a 360... Ezzel azt akarta mondani hogy elavult a konzol. Arról nem is beszélve hogy a kiadott játékok a konzolhoz ami ps3 ill pcre is megjelentek (pl Diablo3) azokkal már nem foglalkoznak úgy mint a PC-s verziókban. Több ellenérvet hozott fel a konzollal kapcsolatban és némi kételyem akadt. Lehet hogy mégsem volt jó választás? Abszolut játékra vettem a konzolt és engem igen is zavarna hogy esetleg veszek egy Diablot és az utolsó frissítés pl 1.03 a Pc verzió meg már 3.01 pl... Vagy a régebben kiadott x360 játékokkal is ugyanúgy foglalkoznak mint a PC verziókkal? És most nem csak a Diablo esetében hanem a többi játékról is. Vagy ezeket a játékokat kiadták és kész passz annyi? Nincs se javítás és a fejlesztők már nem is foglalkoznak vele? Kérlek válaszoljatok mert nem kicsit elkeserített a dolog. 2 gyerekem van nagyon sokat spóróltam hogy meg tudjam venni és most elöszőr szavaztam bizalmat a Microsoft elé de tanácstalan vagyok. És azt meg se említettem hogy a multi rész pl teljesen kihalt a barátom szerint... Ezt így nem próbáltam! PLZ Help... Köszönöm!!!

    [ Szerkesztve ]

    Need for Speed World Nickname: NORBI5528

Új hozzászólás Aktív témák