Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    Sziasztok! :)

    Egy kis szakmai segítségre lenne szükségem tőletek! :K
    Vettem múlt hét vasárnap egy xboxot ami hűtés módosított , hatalmas hűtő bordákkal és ventikkel. Nagyon korrektül hűt, konkrétan jéghideg levegőt fúj ki hátul! Legalábbis fújt! Eddig... Ugyanis 3 ledes lett! Eleinte fagyogatott, bekapcsolt , de nem adott képet , lefagyott az xbox logo-nál etc. Majd az utolsó fagyas utan szerettem volna bekapcsolni es sajnos a 3led fogadott. Érthetetlenül altunk az eset elott a sráccal, akitől vettem. (Természetesen hozott másikat) mivel épp ezért volt a hűtés megoldva, hogy ez ne történjen meg!
    Megnézegettük a hibakodokat es 3x tulmelegedésre panaszkodott egyszer pedig a tápra.

    Ekkor a srác azt mondta , hogy előfordulhat , hogy a házban áramingadozás ill túlfeszültség van és ez tette tönkre.( onnan tudja, hogy a upc kábele rázott )

    Tehát a kérdésem az, hogy ez lehetséges e a leírtak alapján? Véleményem szerint ha tulfesz ill áramingadozás lenne, akkor hirtelen csapta volna le es kapta volna a ledet. Vagy tévedek ? Egyébként mas elektronikai eszközökkel semmi gond a házban... Se tv , se lámpa , se telefon ha töltöm ... Semmi

    Szerintetek?

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák