Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz sugarforce #49129 üzenetére

    elhiszen hogy neked egyszerű a játék de mégsem tudsz értelmeset mondani.leirtam hosszadalmasan mi a probléma szerintem te nem érted.milyen alapok??mond el mire gondolsz!nem az a baj hogy nehéz lenne a játék mert van olyan küldetés ami egyszerüen hamar lenyomom mert csinálja amit kell de van olyan amit 3 napig kell nyomni mert hiába megyek fel minden toronyra szinkronizálni de mutat semmit.most van olyan hogy jelzi a térképen az inforátor vagy bárkit odamegyek és nincs ott senki.a mostanin kivül még két küldetés van nem akarom abbahagyni.de itt egyszerüen hiába jelez informátorokat nincsenek ott.a másik az hogy elkezte azt csinálni hogy bármerre megyek a katonák egyböl jeleznek és letámadnak ugy hogy nem csináltam semmit.nem löktem fel senkit,nem ütöttem le senkit csak simán lassan sétálok és ilyenkor elmenekülök és aztán vissza a nem létező informátorhoz.de megközeliteni sem tudom a célszemélyt mert ha egy katona mellett is elmegyek már jeleznek.ez majdnem olyan mindhogy ezekbe a várakba ugye már voltam és mindt ha megjegyeztek volna és ha egy is meglát már ugranak.10 métert nem tudok lépni!egyszerüen nem értem néha mit csinál.youtubos videokat nézem ezerrel de az nem segit ha a térkép a kilátó nem jelzi nem csinálja azt amit kell!!elég komoly játékokat játszok ki de ez nekem értelmettlennek tünik.mert ez nem nehéz hanem értelmetlen kagyvasz!rossz hire van az elsö résznek sok hiba ,baromság de igy a végefele igen csak idióta dolgokat csinál.mogy pár tippett akkor ha annyira egyszerű.mert mondani mindent lehet!szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák