Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    üdv! érdeklödnék hogy elkeztem az assassin's creed 1-el játszani és a felén már túl vagyok de mikor a következő várat kell megtalálnom hosszas lovaglás után és mikor megtalálja az ember azt a bizonyos átjárot mikor elöjön a nagy kékség és elrepit oda ahova kéne erre visszarakott egy régebbi pályára valahova a 2-ik pálya környékére ami eléggé idegesit mert nem igazán akarom elölröl kezdeni.miért csinálta ezt?miért nem az utolsó mentésre rakott vissza?mindent megprobáltam de nem tudom hogy lehetne az utolsó mentésre visszarakni.a tetön át beugró fickohoz rakott vissza aki mindig agyja az infot de a 6 pálya helyett a 2-ik pályára rakott vissza.eddig is csinált furcsaságokat ha épp meghaltam és nem oda rakott vissza ahova kéne de az mindig az adott helyszinen volt és sosem igy hogy régebbi pályára dob vissza amit már réges régen megcsináltam.köszi a válaszokat remélem lessz megoldás mert ha nem akkor kezdem a kettöt ez meg megy a levesbe de mivel nincs olyan sok azért szivesen kijátszanám az monoton és ismétlödö pályák ellenére is.szép napot mindenkinek!!

Új hozzászólás Aktív témák