Új hozzászólás Aktív témák

  • aftercooler

    aktív tag

    válasz pzstm #2 üzenetére

    Sziasztok !

    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet összekötni a PC-t az xbox-al, olyan célból, hogyha a gépen lépek be a market-be és ott szeretném megvásárolni a játékokat, akkor azt írja, hogy nincs a géphet az xbox csatlakoztatva.
    Másik kérdés : ha pl. a munkahelyemen vagyok (oda ugye nem viszem az xboxot) egy notebookon dolgozom és belépek a normál amerikai shopba és látom hogy ott egy játék pont ingyenes, akkor mi a teendő?
    Nem lehet rányomni hogy free download, ekkor a profilomba kerül a game és ha hazaértem akkor majd letöltöm az xbox-al?
    Tegnap is azthiszem Orichalcos írta hogy free a The witcher 2 a US shopban, de mire hazaértem kapott egy régiózárat.
    Ezért kérdem, hogy nem lehet számítógépről lefoglalni a free gameket és miután hazaér az ember, akkor majd boxal letölti ?

    Utolsó kérdésem : Van valami oldal, ami mindig figyeli az aktuális Xbox akciókat aktuális free gameket ?

    Bocs, hogy ilyen buta vagyok a konzolos témákban, de tényleg csak 1 hónapja van konzolom, mindik is PC-s voltam.

    Köszi !

Új hozzászólás Aktív témák