Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Döglött Róka #40952 üzenetére

    Ezt még nagyon régen vettem meg hogy majd fülessel, és azóta várt. Most jutott eszembe hogy nekem ez megvan meg már fülessel is tudom játszani.
    Egyébként az összes részt toltam magyar felirattal a conviction kivételével és jók voltak.
    De itt sem a a felirattal van a legnagyobb probléma. Annyira elkurvult már ez a játék is.. Nem azt mondom a mellékküldetések rohadt nehezek úgy hogy ha tényleg lopakodó módba akarom tolni de akkor is.
    Én vagyok a fourth echelon feje és lemegyek küldetésre és nincsenek meg az eszközeim mert még meg kell vásárolni őket a pályán megszerzett pontokból. Ok hogy ez a dolog játék része de tiszta szégyen hogy a repülőn látom hogy dugig van cuccal nekem meg nincs semmim mikor terepen vagyok.
    Azt is értem én hogy coop de kiba splinter cell a játék neve nem splinter cells és ahhoz képest már most látom hogy nem tudom majd száz-ra megycsinálni ha nem szerzek coop partnert. Meg még hosszan sorolhatnám.
    Csak az nyugtat meg hogy itt tényleg lehet lopakodni ha én azt szeretem. Előző részben jött a script és kezdődött a fedezékrendszeres tűzharc..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák