Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz mephi666 #16425 üzenetére

    A Fallout 1-2 szerintem is zseniális volt (igaz a 2 nagyon hosszú, a mai napig nem játszottam végig), és nekem nagyon tetszett a 3 is, szerintem jól átültették a hangulatot.
    A GTA 1-2 tényleg poén volt, de szerintem ennek a sorozatnak se ártott a 3D-be átültetés, a Vice City számomra a mai napig a legjobb része, ott állt össze legjobban kerek egésszé a dolog (rengeteg filmes utalás, jó kis 80-as évek beli zenék, stb).

    Ragnar95: nekem egyszerűen nem tetszett a IV hangulata, valahogy Tommy Vercettivel könnyebb volt azonosulni mint egy kelet-európai maffiózóval. :)). A motoros-bandás kiegészítő már jobb lett, a bogt-val még csak 1-2 órát játszottam, de az is jobbnak tűnik, mint a IV.
    Viszont pl. a Red Dead Redemption oda-vissza veri szerintem a legtöbb GTA-t.

    bLaCkDoGoNe: ebben talán annyi jó lesz, hogy egy igazán színvonalas részt gyárthatnak az új generációs konzolokra (igaz én a Fallout 3-nál se éreztem csúnyának a grafikát, és tartalom is van benne bőven, de több erőforrás sose árt, miképp egy natív 1920*1080-as felbontásnak is örülnék azért).

Új hozzászólás Aktív témák